Plastikowy?

Plastikowy?

David Moufang to człowiek orkiestra. Mnóstwo kolaboracji, pseudonimów, dziesiątki wydanych singli. Prowadzanie wytwórni Source, dzięki której mogło zaistnieć wielu artystów. Globalna kariera didżejska i promowanie wspaniałej muzyki na całym świecie.

Pewnym wyznacznikem pracy artysty są albumy gdzie twórca zbiera swoje pomysły, stara się ulepić z nich jakąś historię i przekazać nam odbiorcom.
Teraz właśnie mamy okazję ponownie lub niektórzy po raz pierwszy zapoznać się z materiałem z debiutanckiego longa Davida - Kunstoff.
Nagrania zostały na nowo zmasterowane. Krążek dostał nową szatę graficzną nawiązującą do oryginału z 1995 roku. Co do muzyki. Absolutnie się nie zestarzała, co więcej jak wino nabrała smaku i aromatu. Kawałki brzmią po latach nadal świeżo i nowocześnie. Wszystko oscyluje gdzieś wokół inteligentnej elektroniki, Detroit ale tego miękkiego i atmosferycznego,Chicago. Znajdzie się i nuta eksperymentu, kwaśnych brzmień, są i przemycone jazzowe czy łamane motywy.

Move D - Kunstoff 2x12 AVA RECORDS

Move D - Kunstoff 2x12 AVA RECORDS

Płyta jest jak podróż, jak film. Mocno oddziałuje na emocje. Takie traki jak : In/Out (Initial Mix), Amazing Discoveries, Xing The Jordan / Seven - pozostają w człowieku na długo. Oczywiście cała płyta jest znakomita, stawiam ją na równi z dokonaniami np Carla Craiga w Landcrusing.  Wam radzę szybkie zakupy, gdyż na bank te wznowienie podzieli losy poprzednich publikacji i za czas jakiś będziemy mogli je znaleźć tylko na pewnym serwisie internetowym.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.